Suomen Kaukalopalloliitto SKPL ry, Finlands Rinkbollförbund FRBF rf

Suonionkatu 12

53600 Lappeenranta

Y-tunnus: 1916002-0

 

Tilinumero (ei lisenssimaksuja)

OKOYFIHH

FI21 5094 0020 2197 43

 

Laskutustiedot ja ohjeet

 

Toiminnanjohtaja

Executive Director

Janne Borgström

044 327 2026

janne.borgstrom@kaukalopalloliitto.fi

 

Seurakehittäjä

Satu Tiihonen

050 553 8922

satu.tiihonen@kaukalopalloliitto.fi

 

Viestintäkoordinaattori

Krista Tötterman

viestinta@kaukalopalloliitto.fi

 

Toimisto

toimisto@kaukalopalloliitto.fi


 

Liittohallitus

Puheenjohtaja

Jari Hirvirinne

050 055 7743

puheenjohtaja@kaukalopalloliitto.fi

 

Visa Engman, varapuheenjohtaja

050 557 3510

hkikp@kaukalopallo.fi

 

Jari Hellman, jäsen

040 055 4042

j.hellman@pp.inet.fi

 

Petteri Hilden, jäsen

040 752 9329

posti@kalustekaihdin.fi

 

Harri Lautala, jäsen

050 598 7210

harri.lautala@metsagroup.fi

 

Ari Kurttila, jäsen

044 344 2246

ari.kurttila@dnainternet.fi

 

Alueiden kilpailupäälliköt

Etelä-Karjala

Olli Lehtonen

050 054 6875

ollipekka.lehtonen@gmail.com

 

Helsinki

Visa Engman

050 557 3510

hkikp@kaukalopallo.fi

 

Itä-Suomi

Olli Lehtonen

050 054 6875

ollipekka.lehtonen@gmail.com

 

Keski-Suomi

Sami Leppiniemi

044 267 8505

kskaukalopallo@gmail.com

 

Oulu

Kanerva Rautio

044 217 0796

skploulu@gmail.com

 

Tampere

Olli Lehtonen

050 054 6875

ollipekka.lehtonen@gmail.com

Tulospalvelu
Kaukislehti